Jdi na obsah Jdi na menu
 


Emo oblékání je stejné jako styl samotný - emocionální a originální. Emo kids se neřídí žádnými pravidly, nosí to co se jim líbí a to co jim sedí k náladě. Pokud mají špatnou náladu, můžete je vidět v oblečení tmavém. Emo oblečení ale není jen o tmavých barvách! To by přece bylo strašný! Když mají emaři dobrou náladu a jsou veselí, poznáte to, protože se vesele oblékají. Mají výrazné pestrobarevné oblečení. Na každém tričku uvidíte jasné barvy - bílá, červená, ostře zelená. Trička jsou často pruhovaná, ale nebývá to pravidlem.

Dnešní emo oblékání je ovlivněno pozéry, kteří absolutně netuší, co pravé emo znamená. Někde jen viděli, že někdo kdo nosí černou patku, tváří se jakoby zrovna umíral. Ale to nejsou emaři. To jsou jen pozéři! Ty k emu nepatří a nemají co mluvit do emo oblékání. Takže se nenechte ovlivňovat nějakými pravidly či pozéry, ale oblékejte se jak budete chtít.

zdroj:http://emo.aceweb.cz/obleceni.php

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hüstyyyy

(KaTulinek, 15. 9. 2008 9:26)

ahuuujky chtela sem se zeptat zda ni bude emo sluset ta se podivejte na profil katusska.emisek a plska napisej temi....dekujiiii

LAAAAAAAAAALAAAAAAAAA

(LALALALALALLA, 30. 3. 2008 10:19)

emo, oblikaní take smutné :-( :-(